Nowa nazwa produktowa marki DOOSAN 

Złotkowo, 18.01.2023

Szanowni Partnerzy,

Szczerze doceniamy Państwa zaufanie i partnerstwo, wyrażone współpracą z naszą firmą jako dostawcą na rynek polski szerokiej gamy maszyn budowlanych. Rok 2023 będzie szczególnie znaczący, ponieważ jest początkiem wprowadzania nowej marki przez koncern HDI, który jest właścicielem Doosan Infracore. Czeka nas bowiem zmiana nazwy z Doosan na Develon. Przed nami wiele wyzwań, kontynuacji wprowadzania kolejnych innowacji i zmian. Zarówno HDI jak i nasza firma będzie mocno promować rebranding, zapewniając najwyższy poziom komunikacyjny, aby skutecznie przekazać tożsamość nowej marki aktualnym i potencjalnym klientom. Bardzo liczymy na Państwa współpracę, ponieważ chcąc zostać globalnym liderem, przygotowujemy się do wykonania dużego skoku naprzód.

 

Rozpoczynamy nowy rozdział z marką DEVELON

 

 

 

DEVELON oznacza „Rozwój” i symbolizuje nowy początek oraz nadchodzące wyzwania. Nowa nazwa marki odzwierciedla kierunek i gotowość do nieustannego zmieniania świata za pomocą innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Do tej pory dokładaliśmy starań, aby dostarczać produkty spełniające wymagania rynku i klientów. Z nową marką będziemy dalej podążać tą drogą, wprowadzając jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania, wykraczające poza światowe standardy.

Szczegółowy kierunek rozwoju marki zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych pod koniec lutego podczas eventu „New Brand Showcase”. Maszyny pod nową nazwą zostaną zaprezentowane na targach CONEXPO 2023 w Las Vegas (USA), które odbędą się w marcu. Pierwszych dostaw maszyn z nową nazwą do Polski spodziewamy się pod koniec drugiego kwartału 2023.

Wraz z nową nazwą rozpoczynamy nowy rozdział. Doświadczenie i wiedza, które zgromadziliśmy do tej pory, będą naszym fundamentem do dalszego budowania silniej marki, która pozwoli współdzielić z klientami naszą wizję dalszego rozwoju. Wierzymy, że z nową marką możemy wprowadzić zmiany w branży budowlanej przez dostarczanie naszym klientom jeszcze lepszych produktów i innowacyjnych rozwiązań.

 

Będziemy wdzięczni za Państwa wsparcie w tej podróży ku nowej przyszłości!

 

Z poważaniem,

Zarząd „Grausch i Grausch Maszyny Budowlane” sp. z o.o.

Wyłączny Dystrybutor maszyn budowlanych Doosan/Develon w Polsce.

 

 

 

Zobacz też

Nowa nazwa produktowa marki DOOSAN 

Szczerze doceniamy Państwa zaufanie i partnerstwo, wyrażone współpracą z naszą firmą jako dostawcą na rynek polski szerokiej gamy maszyn budowlanych. Rok 2023 będzie szczególnie znaczący, ponieważ jest początkiem wprowadzania nowej marki przez koncern HDI, który jest właścicielem Doosan Infracore

Czytaj więcej