zdjęcie przedstawia logo firmy Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp z. o.o
Szukaj
Close this search box.

Mobilny Mechanik Serwisu Maszyn Krusząco-Przesiewających

Od kiedy?

30/11/2023

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Województwo

woj. wielkopolskie, Cała Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: praca w terenie

Kluczowe zadania:
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych maszyn kruszących i przesiewających,

  • wymiana elementów zużywających (okładziny, szczęki, sita),

  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,

  • wsparcie klientów firmy na zasadach serwisu wyjazdowego,

  • optymalizacja ustawień maszyny przy wsparciu producenta urządzenia,

  • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn.

Oferujemy:
  • narzędzia pracy: samochód VW Crafter, laptop diagnostyczny, telefon komórkowy,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi światowych liderów branży maszyn,

  • szkolenia zagraniczne, w centrali firmy oraz zdalne przez internet,

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + premia),

  • wszystkie nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy,

  • pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie medyczne, dopłata do posiłków).

Wymagania:

  • znajomość maszyn typu kruszarka czy przesiewacz napędzanych spalinowo lub elektrycznie,

  • umiejętność naprawy i diagnostyki urządzeń wyposażonych w układy automatyki oraz hydrauliczne,

  • miejsce zamieszkania województwo dolnośląskie/opolskie/śląskie, ale rozważymy inne lokalizacje,

  • wykształcenie techniczne w zawodzie mechanik, elektromechanik lub mechatronik,

  • gotowość do podróży służbowych na miejsce pracy maszyny (odległość zależy od miejsca zamieszkania),

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:
  • uprawnienia elektryczne SEP,

  • uprawnienia na cięcie palnikiem gazowym,

  • uprawnienia na spawanie elektrodą oraz MIG – MAG.