zdjęcie przedstawia logo firmy Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp z. o.o
Szukaj
Close this search box.

Koparki Develon na placu budowy

Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW

to jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce, skierowane do profesjonalistów z branży budowlanej i doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami,  wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Tegoroczna edycja odbyła się w terminie 07-08.06 w Lubieniu Kujawskim.

Uczestnicy mieli okazję zobaczyć w akcji nowoczesne maszyny na placu budowy, a zarejestrowani operatorzy mogli przetestować możliwości sprzętu, sprawdzić efektywność i innowacyjność dostępnych rozwiązań. W naszej strefie demonstracyjnej zaprezentowaliśmy 23- tonową koparkę gąsienicową Develon DX225LC-7 wyposażoną w nożyce wyburzeniowe MBI RP20-IT, model z rotacją hydrauliczną 360 stopni i wymiennymi szczękami, który można było przetestować przy kruszeniu zbrojonych słupów.

Kolejna z maszyn, koparka gąsienicowa ze skróconym promieniem obrotu Develon DX235LCR-7  miała za zadanie przetworzyć sporą ilość  gruzu, przy pomocy specjalistycznych łyżek kruszących i przesiewających marki MB Crusher. Natomiast pokazowa koparka kołowa Develon DX160W-7 o masie roboczej 17,5 ton została wyposażona w głowicę uchylno-obrotową Steelwrist X20, dzięki której mogła zaprezentować  doskonałą precyzję ruchów oraz szeroki wachlarz różnorodnych zastosowań osprzętu roboczego tej marki. Uzupełnienie gamy maszyn pokazowych stanowiła ekspozycja z minikoparką Develon DX19-7 z najlepszymi warunkami gwarancji na rynku. Impreza cieszyła się dużym  zainteresowaniem i przyciągnęła wielu odwiedzających. Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy i do zobaczenia w kolejnej edycji!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też