Mobilny mechanik/elektromechanik maszyn budowlanych Doosan

Wynagrodzenie: 6000zł-8000zł brutto

Od kiedy?

29/09/2022

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Województwo

woj. śląskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: województwo śląskie i ościenne

Zakres obowiązków na stanowisku:

– wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn u klienta,

– diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,

– przekazywanie maszyn i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi,

– rozwiązywanie problemów technicznych,

– respektowanie standardów technicznych w realizowanych naprawach,

Oferujemy:

– umowę o pracę

– nowy samochód służbowy VW Crafter 3.5 t z wyposażeniem warsztatowym,

– narzędzia oraz komputer diagnostyczny niezbędny do powierzonej pracy,

– atrakcyjne wynagrodzenie stałe z systemem premiowym,

– bezpłatny pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, dopłata do wypoczynku),

– płatne wszystkie nadgodziny,

– pracujemy od 8 – 16, w sobotę zamknięte,

– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – działamy ponad 20 lat,

– możliwość rozwoju zawodowego w segmencie maszyn budowlanych,

– wynagrodzenie minimalne brutto 6000 – 8000 zł w zależności od kwalifikacji,

Wymagania:

– miejsce zamieszkania okolice Katowic lub aglomeracji śląskiej,

– doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszyn budowlanych, górniczych, rolniczych

samochodów ciężarowych (znajomość mechaniki, hydrauliki i elektroniki),

– wykształcenie techniczne kierunkowe zawodowe lub techniczne,

– sprawna obsługa aplikacji diagnostycznych oraz łatwość nauki nowych,

– podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,

– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

– prawo jazdy kategorii B,

– chęci do nauki i rozwoju zawodowego (zapewniamy szkolenia),

– gotowość do wyjazdów służbowych z noclegiem i bez noclegu,

Aby zgłosić swoją kandydaturę użyj przycisku „Aplikuj” lub prześlij CV na adres:

Grausch i Grausch Maszyny Budowlane sp. z o.o.

ul. Obornicka 1, 62- 002 Złotkowo

lub na adres e-mailowy: rekrutacja@maszynybudowlane.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w prowadzonej obecnie rekrutacji przez Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o.”